MENU - zobrazit/skrýt

Blondýna a její maminka

Dopis od matky blondýnky pro dceru blondýnku:
"Ahoj milá dcero, jestli máš tento dopis, znamená to, že ti přišel. Jestli ne, tak mi zavolej a já ti ho pošlu znova. Píšu ti pomalu, protože vím, že neumíš číst rychle. Počasí je tu krásný, minulej týden pršelo jen dvakrát, jednou na začátku týdne 3dny a potom ještě 4dny ke konci týdne. Ten kabát, co jsi chtěla, je do balíku moc těžký s těma velkýma knoflíkama, tak jsem je ostříhala.
Našij si je zpátky, dala sem ti je do kapsy toho kabátu. Tatínek si našel novou práci, teď je pod ním 500 lidí. Seká trávu na hřbitově.
Tvoje sestra se vdala a čeká dítě, ale ještě neví, co to bude, tak ti nemůžu říct, jestli budeš strejda, nebo teta. Kdyby to byla holčička, tak ji chce sestra pokřtít po mě. Je trošku divný, aby se dítě jmenovalo MÁMA. Nedávno si tvůj bratr zabouchl klíče v autě a musel se vrátit deset km pro náhradní, aby mohl otevřít a pustit nás z toho auta ven. P.S.Chtěla jsem ti poslat nějaké peníze, ale už sem měla zalepenou obálku".

Průměrná známka vtipu: 2.98  |  Počet známkujících: 1694  |  17. 02. 2013

Oznámkujte vtip:

1
2
3
4
5


Vtipné texty

Kdo má dnes svátek?
Svátky:
Váš kalendář
dnes slaví svátek
Soběslav
zítra slaví svátek
Roman
včera slavil(a) svátek
Lada

Vtipy, vtípky, ftípky a vtipné textyvyrobil © 2008 - 2020 Prohlášení o přístupnosti | autorská práva


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK